1044 Budapest, Megyeri út 53. +36-30/195-81-88 +36 1 870 0738

Karrier

A kisállat-diagnosztikai szektorban működő Vet-Scan Kisállat Diagnosztikai Kft.
részmunkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS-IRODAVEZETŐ

Munkaköri feladatok:

  • Az MR vizsgálatra érkező kisállatok és tulajdonosaik fogadása
    Bejövő telefonhívások kezelése
  • Az MR vizsgálatok kezdeményezéseinek telefonos vagy személyes fogadása, előjegyzések rögzítése
  • A vizsgálatokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása
  • A vizsgálatok eredményeit tartalmazó leletek elektronikus rögzítése, kiadása vagy postázása
  • Irodavezetői adminisztrációs feladatok ellátása, pl. irodaszer rendelések lebonyolítása, munkaidőnyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi adminisztratív / recepciós területen szerzett tapasztalat
  • Állatok ápolásában, ellátásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkavégzés
  • Részmunkaidő
  • Fiatalos csapatban való részvétel

Jelentkezni lehet:

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hr@affidea.hu e-mail címre.

Bezárás